Naši hráči se utkali s několikanásobně většími školami, ale přesto se nezalekli silné konkurence a bojovali s obrovským nasazením.
Díky výborné týmové spolupráci a skvělé hře se nám podařilo většinu zápasů ve skupině vyhrát a postoupit do semifinále. Tam jsme narazili na tým ZŠ TMG Blansko, kterému jsme po souboji podlehli 3:1.
I přesto si naši florbalisté zaslouží velké uznání. Děkujeme všem žákům za jejich nasazení, sportovní chování a výbornou reprezentaci školy. Jsme na vás hrdí!